Gizlilik Politikası

eFeribot.com (Tugay Turizm Seyahat ve Ticaret A.Ş.)’ne iletilen kişisel bilgiler, Gizlilik Politikası bölümünde ifade edilen koşullar kapsamında kullanılmaktadır.

Gizlilik Prosedürü

Kişisel bilgiler başlığı altında Tugay Turizm Seyahat ve Ticaret A.Ş.'nin yükümlülükleri ve ilkeleri hakkında bilgi verilmektedir. Tugay Turizm Seyahat ve Ticaret A.Ş., ilgili kuralların tümüyle eksiksiz bir şekilde yerine getirileceğini teyit etmektedir. Böylelikle, aşağıda belirtilen kişisel bilgi toplama ilkelerine bağlı olarak, toplanan her türlü bilginin, ekibimizce alınan sıkı güvenlik ve gizlilik önlemleri altında saklanması hususunda özen gösterilmektedir.

Web sitemiz, gizlilik konusunda yeterince duyarlı olduğunu gösterebilen ve standartlarımıza uygun olan sitelere bağlantılar içermektedir. Ancak bu tür sitelerin içeriğinden ya da gizlilik uygulamalarından Tugay Turizm Seyahat ve Ticaret A.Ş.’nin herhangi bir sorumluğu bulunmamaktadır.


Kişisel Bilgi Toplama Prosedürü

Web sitemiz aracılığı ile edinilen bilgilerinizin; yaptığınız işlemlerin güvenliği ve doğruluğunun tespiti ile Tugay Turizm Seyahat ve Ticaret A.Ş.’nin yanı sıra, bağlantılı şirketler, ortaklar, acenteler için de kullanılmasını kabul etmiş bulunmaktasınız.

Ad, soyad, kimlik belge numarası, adres, kredi/banka kart numaraları, son kullanma tarihi, güvenlik numarası, pasaport numarası, milliyet gibi bilgileri içeren ancak bunlarla sınırlı olmayıp, istemiş olduğunuz ürün ya da hizmetimize göre değişebilen bir takım kişisel bilgilerinizi vermeniz zorunludur.

Bize işlemlerinizi sürdürebilmemiz için gerekli olan bilgiyi sağlayamamanız durumu, size vermemiz gereken hizmeti yerine getirmemizi engelleyebilir.

Bilgileriniz ancak belirtilmekte olan amaçlarla kullanılabilir:

Bize bilgi gönderiminde bulunduğunuz formlar ileti esnasında SSL teknolojisi ile korunmaktadır. Veri, elimize ulaştıktan sonra da bizim için her zaman esas olan sıkı güvenlik ve gizlilik standartlarında korunmaktadır.

SSL şifreli ileti hizmetinden faydalanabilmeniz için, tarayıcınızın SSL'i destekliyor olması ve SSL seçeneğinizin aktif hale getirilmiş olması gerekmektedir.

Girmiş olduğunuz veriler, işlemleriniz ve hukuki gereklilikler süresince tarafımızca saklanmaktadır.

Sitemizi sürekli olarak geliştirmekte olduğumuzdan, veri kullanımı ile ilgili de gelişmeler olmaktadır. Her türlü gelişme tarafınıza "Gizlilik Şartları" başlığı altında bildirilecektir.

Rezervasyon Kayıtlarınızın Gizliliği

Rezervasyon yaptırdığınız zaman, size bir rezervasyon kodu (PNR) verilecektir. Bu rezervasyon kodunun her zaman gizli tutulması gereklidir. Size verilen rezervasyon kodunu gizli tutmadığınız takdirde, başkaları sizin rezervasyon bilgilerinize ulaşabilir. Birden fazla kişiyle seyahat etmek üzere grup rezervasyonu yaptırıldığı takdirde aynı rezervasyon kodu gruptaki diğer kişilerin biletleri üzerinde de yer alacaktır. Şayet bu kişilerin sizin kişisel rezervasyon bilgilerinize ulaşmalarını istemiyorsanız, kendiniz için ayrı bir rezervasyon yaptırma seçeneğini de dikkate alabilirsiniz. Rezervasyon kodunuzu gizli tutmamanızdan kaynaklanan her türlü sorumluluk şahsınıza ait olup, 3. kişilerin sizin rezervasyon kodunuza ulaşmasından dolayı Tugay Turizm Seyahat ve Ticaret A.Ş.’nin hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.